My speech

Novinky, nenovinky

14. března 2010 v 22:11 | Eve*
Tak zatím chystám nový layout, tenhle už je tu strašně dlouho mám ho už rozdělaný a v týdnu přinejhorším až o příštím víkendu ho snad přidám :) Jinak zase se objevily nové promo k 8. řadě (já debil si myslela že jsou to k devítce) přidám je až všechny na ráz. Ještě počkám kdyby byly nějáký new :) Novinky zatím žádné Smallville má až do 3.4.2010 pauzu. Jinak objevily se dvě zatoulané promo k dílu POWER (8.řada) fotečky přidám zítra. Jinak na blog teď nemám vůbec čas takže se nedivte že tu nejsou moc novinky :(

Eve*

Zase zpátky, trochu pozdě :-(

21. února 2010 v 16:29 | Eve*
Ahoj,
omlouvám se že jsou to skoro 2 týdny co jsem nepsala, ale jak už bylo v předchozím článku, týden jsem byla na horách. No a protože ten další týden jsme měli jarní prazdniny zůstali jsem ještě do středy no a pak jsem se stejně k počítači nedostala protože mě čekalo dopisování sešitů a učení.
Včera jsem koukala na Warrior a Persuasion oba díly byli celkem povedené a určitě na ně napíšu nějáký článek. A samozřejmě také na Absolute Justice ikdyž no nevím tento díl mě celkem zklamal :( čekala jsem od něho víc.

Odjíždím na hory!

5. února 2010 v 20:56 | Eve*
Ahojky,
jak už jsem psala, zítra odjíždím na hory a vrátím se až příští sobotu. Takže doufám že mě SB nesmažou :( Jinak moc se těším, akorát mě štve že neuvidím Smallville: Absolute Justice achjo kdyby nebyl ten program pro Haity tak by to bylo už minulý týden a já přišla jen o normální díl což by se ještě dalo přežít. Moc závidím těm co to uvidí no užijte si to. Jinak žádné články jsme nepředpřipravovala, protože jsme na to neměla moc čas. Ale ten týden jak přijedu máme jarňačky tak vám to snad vynahradím.

Loučí se Eve*

Konečně zase všechno OK (skoro)

29. ledna 2010 v 13:42 | Eve*
Tenhle týden = hrůza!!!!

Tak jak se máte? Já dešně, no už to je lepší. V úterý jsem měla kncert, nebylo mi nejíp, ale stejně jsme tam jela. další den jsem měla jít na olypiádu ČJ. (teď to jsou samé soutěže) Ale já musím být nemocná :( Mám kašel a rýmu, taky trochu teplotu a ve středu jsem skoro nemluvila. Teď už to je lepší. Ještě ke všemu nám "nasněží" do nějáké úžesné krabičky (moc tomu nerozumím) která je potřeba k tomu aby šel net. Takže ještě bez netu. Zjistila jsem že jsem malinko závislákem na Facebooku, skypu atd. Nakonec to včera bratr opravil jupííí. Ale myslela jsčem že se zblázdním, protože by nám poslali novou "krabičku" až ve středu. A já bych neviděla Smallville no a taky bych to asi nevydžela. Ale nakonec OK! Akorát mě maličko štve že neuvidím ten dvoudíl protože jedem na hory a stahovat to přez mobil by bylo krapet drahý a zvlášť když to bude dvojnásob velký než normálně. Hold to budu muset vydržet protože ukecat bratra aby někde v 5 ráno vztal a stáhnul to ještě než pojedem se mi asi nepovede :D
No jdu dělat ikonky pro new SB a oběhnout mějte se pp

PS: A co pololetní vysvědčení jak jste dopadli? Já nevím protože bratr je naprosto neschopnej a nemůže se za tříní stavit a vzít si to od ní....

Chyba :(

22. ledna 2010 v 16:23 | Eve*
Asi jsme se něják překoukla když jsme dělala design protože tam mám, že další epizodu budou dávat už 23.1.2010 což by znamenalo zítra, ale bohužel ještě si budeme muset počkat týden do dalšího pátku (spíš soboty) takže se omlouvám vůbec nevím kde jsem to našla. Opravovat to už nebudu přotože nejspíš udělám nový layout, ale až daší víkend.

SMALLVILLE- disciple 30.1.2010

PS: pro ty co nevědí dávají 6. řadu na tv Nova a na Nova cinema....

Novoroční překvapení :-P

31. prosince 2009 v 12:57 | Eve*
Tak jsem se rozhodla že konečnše nastavím ten nový layout co jsem dělala na začátku prosince. No nevím jestli se mi to povede kdyžtak tu bude tas ten starý :)
No držte mi palce a neděste se!

AKTUALIZACE 14:49- Tak konečně hotovo nechápu že mi to vždycky tak trvá, ale jesem spokojená mám své vytoužené klikací záhlaví, jinak ten obrázek s botama měla být animka akorát se mi to něják nedařilo takže jsem to zatím uložila normálně (možná to ještě uprávím) Jinak článek o new layoutu přidám až jindy + nějáký ikonky a avarar
Ještě abych nezapomněla Affi jsem přemístila (teda ještě ne :D) do rozcestníku WEb protože u tohohle layoutu nemám menu.
Jinak pěkný konec roku a ještě přknější nový rok já jdu do kuchyně chystat nějáké jidlo navečer tak se mějte pp

Nový Lay na světě!

3. prosince 2009 v 20:08 | Eve*
Konečně jsem dodělala nový layout a mosím říct že jsem celkem spokojená jen ho nastavit to zase bude, doufám že to něják zvládnu, už jen dodělám ikony do menu a nastavím a je to :D
Dávým vám ukázku jak to bude asi vypadat ještě tak ale není to levé menu co tam teprve dodělám.

Tak se podívejte a napište jak se vám líbí:
(nastavím ho o víkendu až na to budu mít čas)
free image host

PS: A pište co se vám nelíbí a co byste upravily mám to uložené takže to můžu bez problému udělat :)

Dlouho jsem nepsala...

27. listopadu 2009 v 16:27 | Eve*
Ahoj,
já vím stašně dlouho jsem nepsala, ale něják jsem neměla čas a teď ještě k tomu jsem nemocná. Jinak se tak trochu nudím, koukám na telku a tak.
A představte si co jsem vypátrala :D koukala jsem do programu jestli v telce budou dávat něco normálního a najdenou vidim na Halmark v 13:00 a 19:00 (?) Soudkyně Amy. Bohužel už to je pátá řada, ale nevadí. No a teď bych vám ještě vlastně mohla napsat proč jsem z toho tak hotová :D no on totiž v třetrí řadě hned v několika epizodách hrál Tom. Ale i přesto jsem na to koukala jediný co mě štve že snad každých deset minut reklama. Trochu děs, ale nevadí. No doufám že to budou v nejbližší době dávat zase odzačátku :D

PS: zítra snad přidám nějáký normální články!

Zatím se mějte pá Eve*

Už jen 3 hodiny :D

9. října 2009 v 22:28 | Eve*
Za pouhé 3 hodiny bude v Anerice na tv CW odvisílána nová epizoda Smallville s názvem Rabid (Zombie útočí) v pořadí třetí epizoda 9. řady už se nemůžu dočkat. První epizoda mě trošku odradila takže jsem se na tu druhou těšila tak normál jenže 2 epizoda byla podle mě úplně suprová takže jsem se moc moc těšila na novou. (To byli časy když jsem za den koukala hned na 3 epizody :D)

Teď k nové epizodce a o čem má vlastně být.
Podle oficiálního popisu má Zod vypustit jistý vir který promění obyvatelé Metropolis v zombie nakaženy jsou také Lois a Tess. Jediný způsob jak je vyléčit je krev Kryptoňana a proto, když je nakažena Lois požádá Chloe aby Clark dal svou kreva vyléčil tak Lois. I když rizikem je že odhalý svou totožnost před samotným generálem Zodem.

A teď už jedině 2 promo fotky (Lois a Tess) musím utnat že jsou opravdu děsivý :D :D (C.č)

25/9/2009- Pár slov na úvod a tak...

25. září 2009 v 19:23 | Eve*

Vítejtejte,

zatím jsem se ještě nedostala k tomu abych napsala nějákých pár slov úvodem. Tento blog jsem si nedávno založila a chci na něj přidávat články o seriálu Smallville a hercích. Hlavně, ale o hlavnímu herci Tomovi Welingovi. Doufám že se vám můj blog bude líbit a že si Smallville oblíbíte jako já ( pokud už se stalo tak doufám že vám to vydrží)
 
 

Reklama