Articles

Scéna + 2 screeny z nového dílu “Pandora”

12. listopadu 2009 v 16:54 | Eve*
Vypadá to že mezi Clarkem a Lois se to bude ještě zajímavý ♥ a nejen to celý tento díl má být zajímavý má to být pohled do budoucnosti, kde je Clark bez svých schopností a Zod vládne Zemi.
Takže nevím jestli scéna je "z budoucnoti" nebo přítomnosti :D
více prozrazovat nebudu koukněte se sami... :)

A scéna exkluzivně TADY video o tomto dílu
(ze začátku to tam je o něčem jiným, cca 02:45 o Smallville cca 2 minuty)
Na celý díl si bohužel musíme počkat až do 20.11.2009 (POSLENÍ EPIZODA V ROCE 2009)
 Source of pictures: smallvillebuzz.net  

Tom Welling: Skutečný Superman

3. září 2009 v 18:33 | Eve*

Když viděl Clark Kent ze Smallville v podání herce Toma Wellinga na ulici ženu bránící se násilníkům, okamžitě se k ní rozběhl a útočníky zahnal. Zachráněná se na něj vděčně podívala a řekla: "Vy jste opravdu Superman." Pravda je, že Tomu Wellingovi jeho roli v seriálu Smallville už asi nikdo neodpáře.

Přitom stačilo málo a třicetiletý herec původem z New Yorku by si svoji příležitost nechal utéct.


"Když jsem si poprvé přečetl scénář k seriálu Smallville, odmítl jsem v něm hrát. Ne proto, že by se mi nelíbil, ale proto, že mi role připadala příliš velká a já nechtěl, aby si lidé řekli, co to je za příšerného herce," vzpomíná dnes na své velké rozhodování idol mnoha žen. K tomu všemu měl ještě tu nevýhodu, že stejně jako další představitel Supermana Christopher Reeve, ani on nebyl fanoušek neporazitelného hrdiny v modré kombinéze.


Nakonec se vše v dobré obrátilo a Welling smlouvu podepsal. "Z části i proto, že Clark Kent v tomto seriálu není ještě Superman jako takový. Je mladý a na své schopnosti teprve přichází. A pro mě jako herce i člověka je zajímavé to, jak se s tím vyrovná," říká Welling.


Pro diváky, tedy spíš pro divačky, je nadmíru zajímavá Wellingova tvářička. Však také tento krasavec začínal svoji kariéru jako model. Na molu se mimochodem setkal se současným manželem herečky Demi Moore Ashtonem Kutcherem a z obou hezounů se okamžitě stali přátelé a shodně skončili u hraní. Welling to vysvětluje slovy: "Herectví je více naplňující. V modelingu vám udělají super fotku, což je fajn, ale v herectví se musíte odhalit a ukázat ze sebe mnohem více. A to mě baví."


Kromě toho ho ale baví i jeho soukromí. Mladý herec je od roku 2002 ženatý se svojí dlouholetou přítelkyní Jamie White. Společně s poníky a mopslíkem Cookem žijí ve velkém domě u Los Angeles. "Bez domova bych nemohl být tím, kým jsem. Potřebuji zázemí," říká herec, který bezvýhradně obdivuje své kolegy Al Pacina a Roberta De Nira a tvrdí, že kdyby toho jednou uměl čtvrtinu, co oni, byl by ve svém životě naprosto šťastný. K tomu stát se hercem první kategorie mu ale podle vlastních slov chybí ještě spousta zkušeností. Ty seriálové se mu určitě hodí, ale chce jít dál.
http://www.tvrevue.cz/scripts/detail.php?id=41994
 
 

Reklama