9. řada

Díl 10. - Disciple (Mistr a žák)

30. ledna 2010 v 14:54 | Eve*
  • Aááá...konečně další epizoda, na kterou jsme se moc těšila a které mě nezklamala!
  • Vážně super, hned na začátku Clark nezklamal a "zdrhnul" konat své "Kal-Elovské" povinosti. A chudák Lois to odnesla.
  • Nejdřív když na ní ten Dark Archer mířil jsem si říkala: Malinko zákeřnější než Green Arow no a potom vidím Lois probodlou skrz na skrz. :(
  • A potom Clark přijde za Lois do nemocnice se svojí "otřepanou" omluvou :D :-*
  • No a následně ji návštěvou poctí i ZOD. (taky nesmí u ničeho chybět) Co tím zamýšlel jsem malinko nepobrala protože já tomu chlapovi prostě nerozumím málem ani slovo "Apple" jsem nerozuměla :D (ale samozřejmě že něco málo jsem pochopila :D) má prostě debilní přízvuk :( no budu si muset počkat na titulky a pak to snad pochopím úplně :D
  • No naprosto cool byla ta závěrečná "bitka" Dark Archer mířící na Olivera a úžasný Clark, který jako vždy všechny zachrání :D (love)
  • No a nazávěr? Trochu mě štve Oliver a jeho náhlý zájem o Lois. Tomuhle vztahu já nefandím, prostě Clois forever :)

#10 Disciple (Učedník)

8. ledna 2010 v 17:23 | Eve*
Clark (Tom Welling) se setká se Zatannou (hostující hvězda Serinda Swan) v "comic book convention", kde se mu její otec řekne že očaroval kopii komiksu "Warrior Angel" a ta teď má magickou moc. Mladý muž jménem Stephen (hostující hvězda Carlo Marks) kopii ukradne a rozvíjí její moc, transformuje se do Warrior Angel a zachrání Chloe (Allison Mack) před hroznou nehodu. Mezitím, Lois (Erica Durance), žárlí na vztah Clarka s Zatannou. Allison Mack režírovala epizodu napsanou Bryan Q. Millerem.

Kopírovat se zdrojem, můj překlad sice během chvilky ale stejně ;-)
(Snad jsem ten děj něják nepozměnina, ale celkem to dává smysl takže snad OK)

901: Savior (Zachránce)

19. září 2009 v 21:54 | Eve*SAVIOR

Vysílání v USA: 25.9.2009
Scénář: Brian Peterson & Kelly Souders
Režie: Kevin G. Fair
Hostující a vedlejší heci :
Brian Austin Green- John Corben/Metallo
Alessandro Juliani- Dr. Emil Hamilton
Terence Stamp- hlas Jor-Ela
Monique Ganderton- Alia
Sharon Taylor- Fiona
Popis:
Clark (Tom Welling) řekne Jor-Elovi, že je připraven začít se svým výcvikem. Jor-El ale nejprve pošle Clarka zpátky do Metropolisu, aby ukončil vztah s Lois ještě předtím, než začne. Chloe (Allison Mack) je překvapená, když se Lois (Erica Durance) z ničeho nic objeví, poté co byla nezvěstná několik týdnů a na své náhle zmizení s prstenem Legie si vůbec nevzpomíná. Lois se při vyšetřování havárie jednokolejky seznámí s Johnem Corbenem, novým reportérem v Daily Planet, který neskrývá svůj negativní postoj k červeno-modré skvrně. Chloe prosí Clarka, aby použil prsten Legie na návrat do minulosti a zachránu Jimmyho. Clark to odmítne, což způsobí trhliny v jejich přátelství. Mezitím prožívá Oliver (Justin Hartley) těžké období a Zod (Callum Blue) přichází na Luthorův zámek.

 
 

Reklama