Únor 2010

Tom Welling z natáčení

23. února 2010 v 19:57 | Eve* |  From shooting
Našla jsem nějáké fotky Toma. Jsou z natáčení Smallville. Jsou ale nejspíš z 9. řady. (Podle pláště)
free image hostfree image hostfree image host

http://www.mymovies.it/foto/persone/?a=57174

Zase zpátky, trochu pozdě :-(

21. února 2010 v 16:29 | Eve* |  My speech
Ahoj,
omlouvám se že jsou to skoro 2 týdny co jsem nepsala, ale jak už bylo v předchozím článku, týden jsem byla na horách. No a protože ten další týden jsme měli jarní prazdniny zůstali jsem ještě do středy no a pak jsem se stejně k počítači nedostala protože mě čekalo dopisování sešitů a učení.
Včera jsem koukala na Warrior a Persuasion oba díly byli celkem povedené a určitě na ně napíšu nějáký článek. A samozřejmě také na Absolute Justice ikdyž no nevím tento díl mě celkem zklamal :( čekala jsem od něho víc.

Odjíždím na hory!

5. února 2010 v 20:56 | Eve* |  My speech
Ahojky,
jak už jsem psala, zítra odjíždím na hory a vrátím se až příští sobotu. Takže doufám že mě SB nesmažou :( Jinak moc se těším, akorát mě štve že neuvidím Smallville: Absolute Justice achjo kdyby nebyl ten program pro Haity tak by to bylo už minulý týden a já přišla jen o normální díl což by se ještě dalo přežít. Moc závidím těm co to uvidí no užijte si to. Jinak žádné články jsme nepředpřipravovala, protože jsme na to neměla moc čas. Ale ten týden jak přijedu máme jarňačky tak vám to snad vynahradím.

Loučí se Eve*

Nejlepší animace (love)

2. února 2010 v 15:21 | Eve* |  Smallville graphic
Tak tyhle animačky miluju....

ObrázekObrázek


(Nej je ten Clarkův výraz) (No a nejlepší Clois scéna)

ObrázekObrázek

(Crazy animace) (Aááá ten chlap je prostě úzasnej :-*)Návrat Marthy a Perryho

1. února 2010 v 17:18 | Eve* |  News

Michaela MCkeana coby svérázného a v té době i zkrachovalého novináře Perryho Whitea jsme mohli naposledy vidět v 5. epizodě 3. řady s příznačným názvem "Perry". Po více jak šesti letech se s ním ale opět setkáme a kromě společných scének s Clarkem se dočkáme i legendárního seznámení mezi Perrym Whitem a Lois Laneovou. cool.gif
Michael ale není jediným navrátilcem. Spolu s ním se vrácí také Annette O'Toole, představitelka pani Kentové, kterou jsme ve Smallville pravidelně vídali od první až do šesté řady. Po třech letech si tak znovu zopakuje roli Clarkovi mámy. A ještě pro zajímavost dodám, že Michael a Annette jsou v reálném životě manželé, což určitě pomohlo při jednání o možnostech jejich návratu. smile.gif
No a teď přejdeme k tomu hlavnímu. Jejich společného návratu se dočkáme ve 21. epizodě 9. řady, která zatím nemá název a vysílat by se měla v první polovině května. Zatím je teda jasné, že se oba objeví v jedné epizodě. Ale stále existuje možnost, že by to mohlo být i na víc epizod.

Source: smallville-cz.com