Soudkyně Amy (seriál)

20. září 2009 v 12:00 | Eve* |  Filmography
Originální název: Judging Amy
Žánr: Drama, Krimi, Rodinný
Rok výroby: 1999- 2005
Délka: 138x60 min
Režie:
James Hayman ..... (16 epizod, 1999-2003)
James Frawley ..... (15 epizod, 1999-2005)
Helen Shaver ..... (11 epizod, 2001-2005)
Kevin Dowling ..... (8 epizod, 1999-2003)
Hrají: Amy Brenneman, Richard T. Jones, Tyne Daly, Jillian Armenante, Dan Futterman, Kevin Rahm, Reed Diamond, Samantha Shelton, Karl T. Wright, Kristin Lehman, Richard Crenna, Nia Long, Arielle Kebbel, Malcolm David Kelley, Carlos Gómez, Eve Gordon, Harry Lennix, Samaire Armstrong, Marlee Matlin, Alice Amter, Dan Byrd, Jason Dohring, JoNell Kennedy, Brad William Henke, Carlie Westerman, Alan Blumenfeld, Jack Conley, Beth Grant, Nicole Paggi, Josh Radnor, Jim Parsons, Billy Mayo, Elizabeth Ruscio, Tom Welling, Bonita Friedericy, Jonathan Togo, Johnny Lewis, Paul Schulze, Amanda Barfield, Robert Wisdom, Kathleen Wilhoite, Tom Lenk, ...
Popis: Úspěšný a kritikami uznávaný seriál o právničce, která se po deseti letech rozvádí s manželem a přijíždí s šestiletou dcerou Lauren z New Yorku do rodného Hartfordu ke své vitální matce, aby tam pracovala jako soudkyně pro nezletilé. Matka Maxine (Tyne Dalyová - známe ji ze seriálu Cagneyová a Laceyová), která působila dvacet osm let jako kurátorka, se jí občas plete do práce, protože zná okruh lidí, s nimiž se Amy ve funkci setkává. Navíc obě
musí řešit problémy v soukromí. Seriál je částečně inspirován skutečným životním příběhem sociální pracovnice a matky Amy.
Tom v epizodách:
- Between the Wanting and the Getting (2001) .... Rob Meltzer
- Everybody Falls Down (2001) .... Rob Meltzer
- The Treachery of Compromise (2001) .... Rob Meltzer
- The Claw Is Our Master (2001) .... Rob Meltzer
- Adoption Day (2001) .... Rob MeltzerFotka:


Scény s Tomem:
Source: CSFD, FDB.cz, imdb.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pospola Pospola | Web | 22. září 2009 v 17:29 | Reagovat

Ahojky, nechceš spřátelit? Já mám blog o Allison Mack (Chloe). Já vim že je asi brzy na spřátelování, když koukám, že blog teprve rozjíždíš. Ale řekla jsem si že blogy o smallville by mohly držet při sobě  :-) Pokud bys měla zájem, tak mi dej vědět na blog ;-) Byla bych moc ráda  :-) P.S. Tady dělám designy pro blogy, pokud bys chtěla, stačí říct  ;-)

2 Pospola Pospola | Web | 23. září 2009 v 19:15 | Reagovat

Paráááda, to jsem moc ráda, hned si tě šupnu do affíků ;-) No jinak máš pravdu blogů o smallville moc není, náhodou jsem včera znovu hledala jestli se třeba někdo nový neobjevil a narazila jsem na tebe :-) S tím dessem v poho ;-) Když bys někdy v budoucnu potřebovala, stačí říct ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama